SC-HY1L

SC-HY1L

Следното е вовед во SC-HY1L, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете SC-HY1L. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

1 литар филтер за вода
SC-HY1L
· 1Л
· G1 "
· 15х13х19,5см
· 54х47х41см/24 парчиња
· 16кг/19кг
· QTY/20'CTN: 6460 парчиња
Жешки тагови: SC-HY1L, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи