SC-HY2L

SC-HY2L

Како професионално производство на SC-HY2L, можете да бидете сигурни дека ќе купите SC-HY2L од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

2 литри филтер за вода
SC-HY2L
· 2Л
· G1 "
· 15х13х29,5см
· 49х29х61см/12 парчиња
· 10кг/13кг
· QTY/20'CTN: 3880 парчиња
Жешки тагови: SC-HY2L, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи