SK-2A

SK-2A

Добредојдовте да купите SK-2A од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот


Pressure Switch
Pressure range: 20-40PSI,30-50PSI,40-60PSI
Connector: 1/4" NPT
Single phase 1.5HP, 20A
Model


СК-2А-1 20-40PSI
СК-2А-2 30-50PSI
СК-2А-3 40-60PSЖешки тагови: SK-2A, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи