ST-JH-01

ST-JH-01

Следното е вовед во ST-JH-01, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете ST-JH-01. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

Резервоар за притисок од нерѓосувачки челик 19L со пластична платформа и стопала
ST-JH-01
· Притисок на инфлација:1,8-2,0bar
· Том:19L
· Макс. Работен притисок: 6,0bar
· Максимална вредност: 45 â „
Жешки тагови: ST-JH-01, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи