ST-JH-02

ST-JH-02

Како професионално производство на ST-JH-02, можете да бидете сигурни дека ќе купите ST-JH-02 од нашата фабрика и ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

Резервоар за притисок од нерѓосувачки челик 24L со пластична платформа и стопала
ST-JH-02
· Притисок на инфлација: 1,8-2,0bar
· Волумен:24L
· Макс. Работен притисок: 6,0bar
· Максимална вредност: 45 â „
Жешки тагови: ST-JH-02, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купете, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи