ST-JH-03

ST-JH-03

Како професионално производство, би сакале да ви обезбедиме ST-JH-03. И ние ќе ви ја понудиме најдобрата услуга по продажба и навремена испорака.

Детали за производот

Резервоар за притисок од нерѓосувачки челик 24L со платформа и стапала од нерѓосувачки челик
ST-JH-03
· Притисок на инфлација:1,8-2,0bar
· Волумен:24L
· Макс. Работен притисок: 6,0bar
· Максимална вредност: 45 â „
Жешки тагови: ST-JH-03, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи