ST-JH-04

ST-JH-04

Добредојдовте да купите ST-JH-04 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

Резервоар за притисок од нерѓосувачки челик 50L со платформа и стапала од нерѓосувачки челик
ST-JH-04
· Притисок на инфлација:1,8-2,0bar
· Волумен:50L
 · Макс. Работен притисок: 6,0bar
· Максимална вредност: 45 â „
Жешки тагови: ST-JH-04, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи