ТХП-12

ТХП-12

Следното е вовед во THP-12, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете THP-12. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот


· Пумпа до 85GPH
· Компатибилен со која било електрична вежба
· Ефикасно ги испразнува запушените мијалници и миење
· Машини, одводи аквариуми, резервоари и многу повеќе
Жешки тагови: THP-12, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи