ТМ-ЈХ-01

ТМ-ЈХ-01

Следното е вовед во TM-JH-01, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете TM-JH-01. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

Мембрана на резервоарот под притисок 19L
ТМ-ЈХ-01
· Материјал:EPDM
· Том:19L
Жешки тагови: TM-JH-01, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи