ТМ-ЈХ-02

ТМ-ЈХ-02

Добредојдовте да купите TM-JH-02 од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

Мембрана на резервоарот под 24L притисок
ТМ-ЈХ-02
· Материјал:EPDM
· Волумен:24L
Жешки тагови: TM-JH-02, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи