ТМ-ЈХ-03

ТМ-ЈХ-03

Следното е вовед во TM-JH-03, се надевам дека ќе ви помогнам подобро да го разберете TM-JH-03. Добредојдовте нови и стари клиенти да продолжат да соработуваат со нас за да создадеме подобра иднина заедно!

Детали за производот

50L мембрана на резервоарот под притисок
ТМ-ЈХ-03
· Материјал:EPDM
· Волумен:50L
Жешки тагови: TM-JH-03, Производители, Добавувачи, Трговија на големо, Купи, Фабрички, прилагодено, Кина, Произведено во Кина, Цена, Ценовник, Цитат, SGS, Квалитет, Издржлив

Испрати барање

Поврзани производи