UYH-XX

UYH-XX

Добредојдовте да купите UYH-XX од нас. Секое барање од клиентите се одговара во рок од 24 часа.

Детали за производот

UYH-XX

· 1'-10 'длабочина на закопување
· Ножен вентил од месинг, адаптер за црево
· Заптивката за заштита од истекување може лесно да се замени
· Лесно заменете ја шипката, клипот, седиштето и приклучокот без копање
· Глава од леано железо што се заклучува

Жешки тагови: UYH-XX, производители, добавувачи, големопродажба, купување, фабрика, прилагодено, Кина, произведено во Кина, цена, ценовник, цитат, SGS, квалитет, издржлив

Испрати барање

Поврзани производи